You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.Zarezerwuj online

* Wypełnij wymagane pola *

O mnie

Kochani, nie jestem dobra w pisaniu (szczególnie o sobie) i nie chcę Was tutaj zanudzać. Napiszę tylko w kilku zdaniach kim jestem, co robię i dlaczego. Mam nadzieję, że więcej dowiedzie się o mnie na spotkaniu lub sesji narzeczeńskiej. Mam nadzieję, że i ja dowiem się o Was więcej przy kawie, podczas najważniejszego dnia w Waszym życiu, na sesji..

Kim jestem? Obserwatorem. Łapaczem chwil, emocji, momentów.

Jestem też gadułą. Ale dzięki temu szybko nawiązuję kontakt z ludźmi, szybko się zaprzyjaźniam i odnajduję wspólny język.

Co robię? Robię zdjęcia. Dokumentuję najpiękniejsze uroczystości, nie tylko ślubne. Świetnie odnajduję się w świecie fotografii reporterskiej. Lubię ruch, akcję, zabawę i emocje, które im towarzyszą. Jednak to nie wszystko, staram się być również Waszym wsparciem i oferuję swoją pomoc w tak ważnym dniu jak ślub a wielokrotnie nawet dużo wcześniej. Dlatego nie bójcie się pytać, chętnie doradzę Wam w kwestii wyboru czy dekoracji sali, przebiegu uroczystości, wyboru DJa, zespołu, kamerzysty oraz wszelkich spraw związanych z fotografią, miejscem reportażu i sesji. Pamiętajcie, ja jestem dla Was.

Wiele osób, kojarzy mnie również jako fotografa dziecięcego. To prawda. Uwielbiam dzieci i towarzyszę im od pierwszych dni życia.

Misja..

Moje motto życiowe brzmi: „Rób to co kochasz, kochaj to co robisz”. Nie było by mnie tutaj gdyby nie zamiłowanie do fotografii i chęć poznawania ludzi.

Każdego dnia towarzyszy mi ciągłe szukanie światła, miejsc, ciekawych historii. Od kilku lat patrzę na świat i ludzi przez wizjer aparatu i staram się zatrzymać moment, uchwycić chwilę i uczucia. Miłość dwojga ludzi, miłość rodziców i dzieci, silną więź rodzinną.

Moją misją, zadaniem a zarazem pasją jest opowiedzieć Waszą historię za pomocą obrazów. Moich obrazów..