You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.Zarezerwuj online

* Wypełnij wymagane pola *

Przygotowania i Błogosławieństwo – jak dobrze wypaść na zdjęciach

poradnik / Brak komentarzy / 28/06/2012

Nie zawsze będziecie mogli przygotować się do uroczystości w specjalnym lokalu czy hotelu. Wiele z pań zamówi fryzjerkę i wizażystkę do domu i tam również będzie się ubierać.

O czym warto pamiętać wybierając pakiet ‚z przygotowaniami’ u fotografa lub kamerzysty?

Zadbajcie aby w dniu ślubu w domu panował ład i porządek, pochowajcie zbędne pudła, ubrania, torebki, reklamówki i inne przedmioty przykuwające uwagę. Fotograf nie zawsze będzie mógł tak wykadrować zdjęcie aby tych przedmiotów nie było później widać na zdjęciach.

Postarajcie się aby w tym czasie w domu/mieszkaniu przebywały tylko najważniejsze osoby. Jeśli to możliwe wynieście zbędne krzesła, stoliki, duże kwiaty z pokoju, w którym odbędzie się reportaż. To bardzo ułatwi pracę nie tylko fotografowi i kamerzyście ale również wizażystce i fryzjerce. Pamiętajcie, każda wolna przestrzeń jest na wagę złota.

Zdarza się, że do domu Panny Młodej przyjeżdża duża liczba gości, którzy wraz z narzeczonymi jadą do kościoła. Warto wtedy na czas błogosławieństwa wybrać największy pokój. Wykonanie zdjęć w ścisku czasami graniczy z cudem.

Nie chowajcie obrączek, butonierek, wiązanek, biżuterii, spinek, welonów, butów. Fotograf na pewno będzie chciał zrobić zdjęcia detali.

Nie ubierajcie się w pośpiechu, rozdysponujcie czasem tak aby zawsze został Wam zapas 5-10 minut. Zaplanujcie dokładnie dzień i poinformujcie o nim osoby wykonujące reportaż.

Przede wszystkim, NIE BÓJCIE SIĘ ZDJĘĆ Z PRZYGOTOWAŃ ! : )

Bardzo często tym chwilom towarzyszy wiele emocji, które warto uwiecznić. Zdjęcia z przygotowań wykonane przez profesjonalistę będą wspaniałą pamiątką i dodatkiem do zdjęć z ceremonii, wesela i pleneru.

Drogie Panie! Nie zamykajcie drzwi fotografowi podczas ubierania sukni ślubnej, szczególnie gdy jest nim kobieta. Dobry fotograf uchwyci ten moment w sposób subtelny, odpowiednio kadrując i naświetlając zdjęcia. Tak aby każda Panna Młoda wyglądała na nich wyjątkowo. Zdjęcia zrobione podczas ubierania nie muszą się znaleźć w albumie lub fotoksiążce pokazywanej rodzinie, mogą zostać tylko w Waszej prywatnej kolekcji.

Zostaw komentarz