You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.Zarezerwuj online

* Wypełnij wymagane pola *

Sesja narzeczeńska

poradnik / Brak komentarzy / 25/06/2017

Niewiele par się na nią decyduje i nie każdy fotograf ją oferuje. A szkoda!

Sesję narzeczeńską można wykonać zarówno w studio jak i w plenerze. Sesja może być bardzo romantyczna i subtelna lub szalona i zabawna, wszystko zależy od Was, Waszej fantazji i kreatywności fotografa.

Jeśli Wasz fotograf oferuje w pakiecie tego typu pamiątkę, skorzystajcie z okazji. Jeśli nie ma jej w ofercie, zapytajcie czy jest taka możliwość.

Zastanawiacie się, po co w ogóle taka sesja?

Ja polecam ją wszystkim parom z kilu powodów…

Dzięki niej pokażecie Waszą dłuższą historię, nie tylko sam ślub. Sesję możemy wykonać w miejscu, w którym się poznaliście, albo spotkaliście się na pierwszą randkę. Może to być również miejsce, które Was łączy, w którym razem spędzacie wolny czas. Sesja narzeczeńska wykonana kilka tygodni przed ślubem pozwoli Wam się odstresować, chociaż na jeden dzień zapomnieć o wszystkich sprawach, które jeszcze wymagają dokończenia. Czasem fotograf zmusi zapracowanych, zabieganych narzeczonych do chwili odpoczynku, relaksu. Podczas pleneru narzeczeńskiego na prawdę możecie świetnie się bawić!

Na sesji możecie bliżej poznać fotografa, który nawet przez kilkanaście godzin będzie Wam towarzyszył w dniu Waszego ślubu. To również dobry moment aby zobaczyć jak fotograf pracuje i aby oswoić się z obiektywem. W dniu ceremonii oraz podczas sesji ślubnej będziecie już bardziej rozluźnieni a fotograf nie będzie Wam zupełnie obcy.

Dzięki zdjęciom narzeczeńskim nauczycie się pozować i zachowywać naturalnie przed obiektywem, dzięki czemu sesja ślubna będzie przyjemnością. Po obejrzeniu efektu końcowego możecie zdecydować gdzie odbędzie się kolejna sesja, które miejsca wyglądają ciekawiej, jak lepiej się ustawić. Możecie zasugerować fotografowi taką samą kolorystykę lub zupełnie inny rodzaj obróbki zdjęć.

Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej możecie wykorzystać na zaproszeniach, w dniu ślubu na tzw. pokazie slajdów lub wzbogacić nimi księgę gości lub dekoracje. Będą one świetną pamiątką i dodatkiem do zdjęć ze ślubu i wesela!

Zostaw komentarz