Formularz kontaktowy / Rodo
Uprzejmie proszę o adres mailowy inny niż wp.pl i o2.pl (Maile wysłane z galerii nie docierają do tych skrzynek)
Np. Ania 10lat i Wojtek 8mc. (W przypadku np. sesji ciążowej lub sesji dla pary, proszę wpisać "Nie dotyczy", jeśli na sesji nie będzie dzieci.) Proszę nie wpisywać imion i wieku rodziców 🙂
Format: DD/MM/RRRR
Format GG:MM
na wykorzystanie mojego wizerunku utrwalonego na wykonanych mi fotografiach w celach marketingowych i promocyjnych firmy Monster Studio Aneta Kowalska przez ich publikację na stronie internetowej, za pośrednictwem portali społecznościowych takich jak Facebook, Instagram i portale podobne, wykorzystywania w portfolio drukowanym (fotoksiążki, fotoalbumy pokazowe, odbitki).
na wykorzystanie wizerunku mojego dziecka/moich dzieci, utrwalonych na wykonanych mi fotografiach w celach marketingowych i promocyjnych firmy Monster Studio Aneta Kowalska przez ich publikację na stronie internetowej, za pośrednictwem portali społecznościowych takich jak Facebook, Instagram i portale podobne, wykorzystywania w portfolio drukowanym (fotoksiążki, fotoalbumy pokazowe, odbitki).
REGULAMIN
1. Klient zapoznał się z portfolio fotografa i w pełni akceptuje jego indywidualny styl fotografowania, pracy z oświetleniem, obróbki graficznej oraz jakość oddanych prac. Fotograf nie jest zobowiązany do wykonania sesji, która odbiega od dotychczasowych prac/portfolio.
2. Klient otrzymuje dokładnie taką ilość fotografii, jaką zakupił, może jednak dokupić ujęcia lub wydruki wg cennika, który znajduje się na stronie internetowej fotografa. Klient nie ma prawa żądać przekazania wszystkich wykonanych podczas sesji zdjęć. Fotograf nie udostępnia surowych plików jeszcze sprzed obróbki.
3. W studio obowiązuje zakaz chodzenia w obuwiu zewnętrznym. Szczególnie w sezonie jesienno zimowym buty oraz ubranie wierzchnie należy ściągnąć zaraz po wejściu do atelier.
4. Na sesji obowiązuje bezwzględny zakaz fotografowania (w tym telefonem komórkowym) przez uczestników sesji.
5. Odpowiedzialność za ewentualne szkody i zniszczenia sprzętu oraz wyposażenia studia wyrządzone przez uczestników sesji ponosi klient.
6. Po wykonaniu sesji fotograf zobowiązuje się do pokazania surowego materiału (do wyboru ujęć) w ciągu 5 dni roboczych. Klient wybiera zdjęcia przez galerię internetową.
7. Po wybraniu ujęć, opłaceniu i wyretuszowaniu zdjęć, nie ma możliwości zamiany na inne. Ujęcia dodatkowe również nie podlegają zwrotowi ani wymianie.
8. Dokładny termin realizacji (obróbka zdjęć oraz zamówienie wydruków) dla konkretnych pakietów dostępny jest w INFORMATORZE.
9. Płatność dokonują Państwo gotówką (lub elektronicznie) w dniu sesji, po jej zakończeniu, nawet wtedy gdy nie ma możliwości jej kontynuowania i wyznaczać będziemy dodatkowy termin.
10. Jeśli któryś z dorosłych uczestników sesji lub dziecko jest niepełnosprawne bądź poważnie chore, wymaga specjalnej opieki lub indywidualnego podejścia, należy poinformować o tym fotografa przed sesją. Na sesję nie przychodzimy z dzieckiem przeziębionym.
11. W studio mogą się znajdować tylko osoby biorące czynny udział w sesji lub w przypadku sesji dziecięcej, rodzice dziecka.

Podaj hasło

(Zostało podane razem z linkiem do formularza)
error: Content is protected !!